15 000 грн + 300 фріспінів

Челсі – Арсенал

Головна » Челсі – Арсенал

Матч Челсі – Арсенал був одним з найочікуваніших протистоянь 9-го туру АПЛ. Обидва клуби прагнули здобути перемогу, щоб підтвердити свої амбіції на чемпіонство. Матч відбувся 21 жовтня 2023 року на стадіоні Стемфорд Брідж у Лондоні. Челсі Арсенал онлайн можна було подивитись на каналі Футбол 1.

Челсі - Арсенал

Хід подій матчу Арсенал Челсі

Перший тайм був дуже напруженим і багатим на емоції. Вже на 15-й хвилині гри «Челсі» вийшов уперед завдяки пенальті, який реалізував Палмер. «Арсенал» не здавався і намагався вирівняти рахунок, але безуспішно. На 48-й хвилині гри «Челсі» подвоїв свою перевагу, коли Мудрик вразив ворота суперника потужним ударом з-за меж штрафного майданчика. Українець святкував свій гол, показавши футболку з написом «За нашу і вашу свободу».

Другий тайм був не менш захоплюючим і драматичним. «Арсенал» не збирався здаватися і продемонстрував чудовий характер. На 77-й хвилині гри Райс скоротив розрив у рахунку, перегравши воротаря «Челсі». На 84-й хвилині гри «Арсенал» зумів вирівняти рахунок, коли Троссард забив гол після передачі від Саки. Французький форвард викликав справжнє тріумфування серед фанатів «Арсеналу», які не переставали підтримувати свою команду.

Матч закінчився з рахунком 2:2, що було справедливим результатом для обох команд. «Челсі» і «Арсенал» продемонстрували високий рівень футболу і боротьби до останнього свистка. Обидва тренери висловили своє задоволення грою своїх підопічних і похвалили їх за характер. Матч Челсі – Арсенал став одним з найкращих матчів сезону в АПЛ і залишив незабутнє враження на всіх глядачів.